Skip to content

Par mums

Ekskursija.lv ir aizraujošu, izglītojošu un pieredzes bagātu ceļojumu materializācija.

„Mūsu misija ir palīdzēt ikvienam ceļot gribētājam gūt vislabākos iespaidus, iepazīstot gan tuvas, gan tālas zemes. Mēs esam apņēmušies sniegt neaizmirstamus piedzīvojumus, nodrošinot personalizētu pieeju un augstākās kvalitātes pakalpojumus katram ceļotājam.”

Uldis Valters, Ekskursija.lv vadītājs

Mūsu komanda

Uzņēmuma radītājs un vadītājs Uldis Valters ir saistīts ar tūrisma pakalpojumiem jau vairāk nekā 30 gadus, piedāvājot pilna spektra ceļojumu plānošanu. Uzņēmuma komandā ir nozares profesionāļi ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti. Ikviens uzņēmuma darbinieks ir kaislīgs ceļotājs.

Ekskursija.lv pilna spektra ceļojumu aģentūra

Uldis

Uldis ir viens no kaislīgākajiem ceļotājiem Jelgavā. Tieši viņa mīlestība pret ceļošanu ir pamatā uzņēmumam, kas tagad palīdz atklāt jaunas emocijas, zemes un kultūras daudzām ģimenēm, pāriem, draugu kompānijām un individuāliem ceļotājiem. Uldim patīk strādāt arī brīvdienās, protams, tik interesantā nozarē tas nav grūti, viņš atzīst. Viņš ir apceļojis vai puspasauli, taču joprojām sapņo redzēt, atklāt un baudīt aizvien jaunus un jaunus piedzīvojumus un caur Ekskursija.lv dalīties tajos ar ikvienu ceļošanas entuziastu.

Ekskursija.lv pilna spektra ceļojumu aģentūra

Diāna

Ekskursija.lv ceļojumu speciāliste ar vairāk nekā 25 gadu darba pieredzi, plašām un visaptverošām zināšanām, kā arī lielu ceļojumu pieredzi.
Diānu fascinē lielpilsētas, kurās saplūst mūsdienu un senās kultūras un arhitektūra, tradicionālie ēdieni un to mūsdienu versijas. Viņa palīdzēs Jums izjust ceļojumu ar visām 5 maņām, kas noteikti paliks Jūsu atmiņā kā spilgts un neaizmirstams piedzīvojums

Ekskursija.lv pilna spektra ceļojumu aģentūra

Baiba

Ceļojumu konsultante ar gandrīz 20 gadu darba pieredzi. Baibai piemīt izcila spēja sajust visdažādāko ceļotāju vēlmes, lai piedāvātu viņiem piemērotākos risinājumus. Baiba nemitīgi papildina zināšanas par ceļošanu, ne tikai lasot nozares literatūru un skatoties dažādus dokumentālos raidījumus, bet arī ceļojot pati. Ceļojuma plānošanā Baiba pievērsīs uzmanību katrai niansei, lai padarītu Jūsu brīvdienas neaizmirstamas.

Ekskursija.lv pilna spektra ceļojumu aģentūra

Ilze

Mūsu Ekskursija.lv ceļojumu konsultante Ilze izceļas ar teicamām organizatores spējām, rūpīgi izplānojot klientu ceļojumus atbilstoši viņu vēlmēm. Mūsu klienti augstu vērtē Ilzes precizitāti un uzmanības pievēršanu niansēm. Viņa vienmēr izrāda iniciatīvu, piedāvājot aizraujošas ceļojuma iespējas, un ir nepārtraukti gatava apgūt jaunu informāciju, lai nodrošinātu klientiem vislabākos iespaidus.

Sazinieties ar mums

Mūsu ceļojumu konsultanti piedāvās individuālu risinājumu, lai tas atbilstu Jūsu vēlmēm.

Ekskursija.lv ceļojumu aģentūra