Skip to content

Makšķerēšana fjordu zemē Norvēģijā

Lorem ipsum

Galvenā zvejošana notiek Atlantijas okeānam piederīgajā Norvēģu jūrā 15–200 metru dziļumā. Norvēģija ir kontrastu zeme — augstie kalni un klinšainās salas apvienojumā ar tumšzilo jūru un ieleju skaistajām dabas ainavām ļaus priecāties gan par lieliem zvejas lomiem, gan skaistās ziemeļu dabas ainavām. Īstā makšķerēšanas vieta trofejzivju kārotājiem! Ir iespējams noķert mūža lielāko zivi, jo šeit patiesi valda lielo zivju sugu daudzveidība, sākot ar saidām, mencām, pikšām, jūras zušiem, jūrasvelniem, butēm u. c. Ja esat kaut mazliet veiksminieks, noķersiet arī paltusu, kas mēdz būt ļoti brangs — pat 170 kg.

Makšķerēšanas atļauja un ekipējums

Noķerto zivju daudzums nav ierobežots, bet zivju un zivju produktu izvešanai no Norvēģijas ir ierobežojumi. Licence nav nepieciešama, vajadzīgi tikai jūras copei piemēroti rīki.

Ekskursija.lv ceļojumu aģentūra

Ceļojuma norise Norvēģijas ziemeļos
aiz polārā loka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ekskursija.lv ceļojumu aģentūra

01

Ērtākais nokļūšanas veids ir prāmis Rīga–Helsinki. Tālāk ar auto aptuveni 1200–1600 km uz Norvēģijas ziemeļiem. Otrs variants ir atvieglot ceļošanu un braukt ar nakts vilcienu: novietot savu automašīnu vilciena vagonā un nakšņot komfortablās kupejās, tādējādi samazinot ar auto nobraucamo attālumu pat par 900 km.

02

Kempingu mājiņas pārsvarā ir apgādātas ar visu nepieciešamo: elektrisko plīti, ledusskapi, mikroviļņu krāsni, kafijas automātu, tējkannu, traukiem, WC, dušu u. c.

03

Vislabāk, ja līdzi ņemsiet savu pārtiku vai iegādāsieties to pa ceļam, jo veikali pārsvarā atrodas patālu no naktsmītnēm.

04

Populārākais nokļūšanas veids uz Ālandu salām ir prāmis no Tallinas uz Stokholmu, kas 04:50 pienāk Mariehamnas ostā. Arī mājupceļš ir pateicīgā laikā — 01:00, kas ļauj gan iebraukšanas, gan izbraukšanas dienu veltīt makšķerēšanai.

Makšķerēšanas ceļojumā jūs iegūsiet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nokomplektētu ceļojuma plānu — mēs rezervēsim un nokārtosim Jūsu ceļojuma biļetes un kopīgi izveidosim Jums vēlamāko makšķerēšanas brīvdienu grafiku.

Piemērotas naktsmītnes, izvērtējot jūsu vēlmes un vajadzības.

Piedzīvojumiem bagātu makšķerēšanas pieredzi ar iespēju nomāt augstas klases ekipējumu.

Papildu kultūras objektu apskati — piedāvājam izskatīt apkārtnes apskates objektu karti, ar kuriem papildināt brīvdienu plānu.

Mūsu atbalstu un konsultācijas gan pirms ceļojuma, gan arī ceļojuma laikā — atbildēsim uz Jūsu jautājumiem, sniegsim palīdzību un atbalstu visās nozīmīgās situācijās.

Saņemt piedāvājumu

Aicinām Jūs aizpildīt pieteikuma veidlapu, lai saņemtu makšķerēšanas ceļojuma izmaksu piedāvājumu.

Jo precīzāk norādīsiet informāciju, jo labākus piedāvājumus varēsim Jums piemeklēt.

Lai piemeklētu Jūsu vēlmēm atbilstošu ceļojumu, mums ir nepieciešamas aptuveni 48 stundas.

Ekskursija.lv ceļojumu aģentūra

Jautājiet mums!