Skip to content

Makšķerēšana Somijas Ālandu salās

Ālandu salas Somijā

Somijas Ālandu salas ir skaists aptuveni 6500 salu arhipelāgs ar akmeņainām pludmalēm un elpu aizraujošām klintīm, ko mēdz dēvēt par makšķernieku paradīzi. Populārākais loms ir līdakas, asari, ālanti un laši.

Makšķerēšanas atļauja

Makšķerēšana notiek no laivas, kurai ir uzstādīts nelielas jaudas motors. Makšķerēšanas licenci var iegādāties no kempingu saimniekiem vai laivu iznomātājiem.

 

Ekskursija.lv ceļojumu aģentūra

Ceļojuma norise

Makšķerēšanas ceļojumi ir izstrādāti ir balstoties uz mūsu pieredzi, lai nodrošinātu Jums ērtu, izdevīgu un iespaidiem bagātu ceļojumu. 

01

Populārākais nokļūšanas veids uz Ālandu salām ir prāmis no Tallinas uz Stokholmu, kas 04:50 pienāk Mariehamnas ostā. Arī mājupceļš ir pateicīgā laikā — 01:00, kas ļauj gan iebraukšanas, gan izbraukšanas dienu veltīt makšķerēšanai.

02

Iesakām ceļojumā doties četrām personām, jo pārsvarā mājiņas ir četrvietīgas un brauciens ar prāmi ir izdevīgāks komplektā 4 personas + auto.

03

Tālāk braucienā dodieties ar savu auto, jo ar citu transportu Ālandu salās nokļūt līdz izvēlētajai copes vietai īsti nevar.

04

Kempingu mājiņas pārsvarā ir apgādātas ar visu nepieciešamo: elektrisko plīti, ledusskapi, mikroviļņu krāsni, kafijas automātu, tējkannu, traukiem, WC, dušu u. c.

05

Vislabāk, ja līdzi ņemsiet savu pārtiku vai iegādāsieties to pa ceļam, jo veikali pārsvarā atrodas patālu no naktsmītnēm.

06

Ieteicamais makšķerēšanas laiks ir no agra pavasara (aprīļa beigām) līdz rudenim (septembra beigām). 

Apskates objekti

Mariehamnā atrodas daudz veikalu un citu vietu, kur var patīkami pavadīt laiku. Iespējama velosipēdu, smailīšu, kanoe un kuteru īre ekskursijām pa aizraujošiem un skaistiem dabasskatu maršrutiem. Ālandu salās atrodas arī Jūras muzejs, Medību un makšķerēšanas muzejs, muzejkuģis „Pommern”, Kastelholmas pils un Bomarsundas cietoksnis.

Ekskursija.lv ceļojumu aģentūra

Saņemt piedāvājumu

Aicinām Jūs aizpildīt pieteikuma veidlapu, lai saņemtu makšķerēšanas ceļojuma izmaksu piedāvājumu.

Jo precīzāk norādīsiet informāciju, jo labākus piedāvājumus varēsim Jums piemeklēt.

Lai piemeklētu Jūsu vēlmēm atbilstošu ceļojumu, mums ir nepieciešamas aptuveni 48 stundas.

Ekskursija.lv ceļojumu aģentūra

Jautājiet mums!